Автоломбард: проходження оцінки транспорту

деньги под халог авто в украине

Як отримати кредит під заставу автомобіля

Щоб взяти кредит і виручити необхідні гроші, ви привозите свій транспортний засіб у автоломбард. Співробітник компанії прийме автомобіль після спеціальної оціночної процедури, щоб сума позики максимально відповідала застави.

На що звертають увагу при оцінюванні?

Кожен ломбард, який видає позики під авто, має свого професійного оцінювача. Фахівці чудово розбираються в техніці. При оцінці транспортного засобу реєструється все: будь-які деталі і дрібниці. Наприклад, якщо в салоні брудні попільнички, вже можна говорити про зменшення вартості вашого «залізного коня».

автоломбард в киеве

Деякі автовласники, не бажаючи усувати ті чи інші мають поломки в машині (про них свідчать сигнальні лампочки на приладовій дошці), намагаються просто замкнути дроти. Звичайно, лампи перестануть бути ознакою помилок. Але оцінювач все одно без праці розкриє і тоді вам просто можуть не видати кредит.

Готуючи до оцінювання свій засіб пересування, звичайною зміною масла ви не обійдетеся. У разі теж обвести навколо пальця фахівця компанії: він відразу зрозуміє, який стан знаходиться всередині приладу. Повинна бути добре очищена площадка, на якій позначено номерний знак мотора: зробіть так, щоб номер читався чітко. Оскільки в іншому випадку вам також має право відмовити.

Коли оцінка завершена, компанія видає автовласникові 80 відсотків від вартості машини, заявленої на ринку.

Ми уважно ставимося до кожного без винятку клієнтові, тому хвилюватися за своє авто не варто. Коли ви прийдете викуповувати улюбленого помічника на дорогах, він буде повернутий в тому ж акуратному і чистому вигляді, як був прийнятий.

Калькуляція автокредиту

Якщо бажаєте дізнатися, скільки зможете виручити грошей під вашу машину, в наданому на сайті калькуляторі введіть рік і вартість покупки, потім натисніть «Вибрати термін». Ставка кредиту позначена за періодами.

Величина позики в автоломбарді залежить від вартості транспортного засобу, а також його ліквідності і може досягати до 90 відсотків.

Щоб отримати кредит протягом півгодини, звертайтеся до наших відділень або телефонуйте або пишіть нам, наші менеджерис вами обов’язково зв’яжуться.