Кредитування в ломбарді

Оформлення протягом 15 хвилин

Мінімальний пакет документів

Без довідки про доходи

Кредит в ломбарді «Національний» — це один з найшвидших і надійних способів кредитування. Отримати гроші в ломбарді може кожен громадянин, який досяг повноліття і має при собі паспорт або документ, що засвідчує особистість. Для отримання позики в ломбарді необхідно здати цінну річ, яка послужить запорукою при укладанні заставного договору.

Сьогодні існує кілька видів ломбардів. Одні спеціалізуються на ювелірних виробах, інші — приймають в заставу телефони та побутову техніку. Проте яким би не була застава, яку ви залишаєте, процедура отримання позики завжди однакова. Досвідчені оцінювачі проведуть огляд вашого майна і визначать його ринкову вартість, що дозволить визначити суму кредиту і назвати тарифний план кредитування.

Формування відсоткової ставки залежить від декількох факторів:

  • Сума отриманої позики;
  • Термін позики;
  • Історія взаємин клієнта з ломбардом, якщо це не перше звернення.

Проте, варто пам’ятати про те, що отримати своє майно назад ви зможете лише після того, як погасите кредит. Якщо з яких-небудь причин ви не зможете цього зробити, ломбард, згідно з договором, вступить у володіння вашим майном, але ви завжди зможете продовжити термін договору, сплативши нараховані відсотки за термін користування кредитом.

Відділення  Ломбарду «Національний» надають позики під заставу: ювелірних виробів, дорогоцінного каміння,  цифрової техніки, побутової техніки, антикваріату, автомобілів та інших видів застави. Наші експерти оцінять заставу протягом 15 хвилин,  ви зможете отримати готівкою до 90% від його ціни.

Ми робимо все, щоб Ломбард «Національний»  був  максимально зручним для вас та ваших друзів. Тарифи в ломбардних відділеннях можуть відрізнятися один від одного, за інформацією звертайтесь за номерами телефонів  відділень чи за вказаною інформацією  у нас на сайті.