Кредит під заставу антикваріату

Від ломбарду Національний

Ломбард «Національний» має розгалужену мережу відділень по всій Україні. Кожне представництво може допомогти Вам перетворити витвори мистецтва, що знаходяться на вашому горищі у справжні живі гроші.

Кредит під заставу антикваріату оформлюється швидко, тому ці предмети можуть працювати на Вас вже сьогодні, та забезпечити Вашу фінансову стабільність.

Кредит під заставу антикваріату

Взаємовигідна співпраця з всеукраїнською мережею

Сьогодні дуже складно вірно оцінити коштовність антикварних предметів. Зважаючи на нестабільний стан української економіки та знецінення гривні, у відношенні до долара, стає зрозуміло, що спеціалізований бізнес по історичній та культурній спадщині переживає не найкращі часи. Кожного разу визначення дійсної ціни антикваріату – це важка і клопітлива справа, яку можна порівняти із детективним розслідуванням. Для цього використовується досвід експертів, довідники та навіть мережа інтернету.

Ломбард в Києві або в будь-якому іншому місті України, залучає до співпраці виключно найдосвідченіших спеціалістів цієї сфери. Ці експерти зможуть довести цінність речі та підкажуть, що з нею робити далі в кожній індивідуальній ситуації. Тому здати антикваріат в ломбард – це вигідна операція з перетворення колекційного виробу у реальні гроші.

Найбільш поширені заставні об’єкти антикваріату

Передати в заставу у відділенні «Національний» можливо:

  • витвори мистецтва (художні картини, ікони);
  • рідкісні та стародавні монети;
  • вироби із дорогоцінним камінням;
  • старовинні ювелірні прикраси із будь-якого дорогоцінного металу;
  • фарфоровий посуд;
  • колекційні предмети, що представляють історичну або культурну цінність.

Якщо у Вас є такі цінні об’єкти та Ви бажаєте отримати позику, звертайтеся за уточненням подробиць особисто до представництв компанії у Вашому місті або телефонуйте на вказані номери.

В якості додаткових послуг нашого ломбарду, зверніть увагу на наступні види кредитування: