РЕЙТИНГ ЛОМБАРДІВ – ЯКІ ЛОМБАРДИ НАЙКРАЩІ В УКРАЇНІ

В Україні зараз працюють десятки ломбардів. Але як же обрати найкращий, зручний та вигідний? Для того, щоб допомогти обрати ломбард, «Вести» склали рейтинг ломбардів, вивчивши їх роботу на ринку, послуги, оцінивши їх надійність. Дослідивши відділення ломбардів, «Вести» на собі перевірили роботу установ і поставили їм оцінки, що і допомогло створити рейтинг.

Як «Вести» писали раніше, ломбардами в Україні користуються не тільки люди, котрим більше немає де взяти гроші, але й ті, хто бажає відкрити бізнес, придбати вигідно товар до зарплатні, позбавитися від непотрібних речей. Також ми дізналися, як працюють ломбарди і на що потрібно звернути увагу перед візитом до установи.

Ми відібрали 10 найпопулярніших ломбардів України, чиї установи можна знайти практично в будь-якій точці України, і оцінили їх за чотирма факторами: рівень оцінки застав; рівень відсоткової ставки за кредитами; розташування відділень; перелік послуг.

Найвищу оцінку в 10 балів отримував ломбард з найкращими показниками за тією чи іншою позицією. Залежно від співвідношення показників до найкращого ломбарду розраховувався бал для інших ломбардів.

Перший критерій оцінки – оцінка застави. В якості еталону ми взяли золото найпоширенішої 585 проби і оцінку за 1 грам. Другий – відсоткова ставка. Окрім того, ми враховували кількість відділень і зручність їх розташування, а також додаткові послуги ломбардів.

 

Джерело: https://vesti-ukr.com/strana/333389-rejtinh-lombardov-kakie-lombardy-samye-luchshie-v-ukraine