ПЕРЕВАГИ ЛОМБАРДІВ ПЕРЕД БАНКАМИ І МФО

ПЕРЕВАГИ ЛОМБАРДІВ ПЕРЕД БАНКАМИ І МФО
При виникненні складних ситуацій, коли терміново потрібні гроші, є кілька варіантів вирішення проблеми. Але кожен з них має свої умови і різну економічну ефективність.
Щоб отримати гроші в кредит, не турбуючи знайомих, люди насамперед замислюються про візит в банк. Але часто стикаються з тривалою перевіркою кредитної історії, з вимогою пакета документів, з обов’язковим підтвердженням платоспроможності. Така процедура в кращому випадку займе кілька днів. Крім цього банки люблять включати додаткові приховані послуги: страховка по кредиту, приховані комісії та інші послуги, за які знімаються гроші без відома клієнтів. Ось в чому різниця між зверненням в банк і ломбард. Ломбард може запропонувати швидке і вигідне рішення проблеми, на відміну від традиційного фінансової установи.
У мікрофінансових організаціях простіше з документами, але видається суми часто не вистачає на всі потреби. Ризик великий переплати колосальний.
Ломбард же, за рахунок застави, може видати більшу суму без поручителів і підтверджень. І зробити це дуже швидко. Залишивши річ під заставу, людина може отримати до 90% від її повної вартості тут і зараз, без очікування, заповнення великої кількості паперів. Приймаються прикраси з дорогоцінних металів, цифрова техніка, побутова техніка, вироби з хутра, телефони, ноутбуки, планшети, авто і багато іншого. На формування ціни впливає стан, наявність чеків і проби дорогоцінного металу.
Переваги співпраці з ломбардом
Види кредитування мають свою специфіку. Ключове значення має швидкість обробки заявки, умови надання грошей і обсяг вимог до позичальника. У багатьох ситуаціях, коли кошти потрібні терміново, немає часу на збір необхідних документів, — ломбард стає кращим виходом із ситуації. Головна перевага полягає в лояльності до клієнта.

Плюси співпраці:

мінімум документів;
оформлення без довідки про доходи;
займ видається незалежно від кредитного рейтингу позичальника;
оформлення та видача всього за 15-20 хвилин.
Для співпраці слід дотримуватися мінімальних умов — повноліття, діючий паспорт, наявність предмета застави.

Що вигідніше — банк, МФО або ломбард?
При дотриманні всіх зобов’язань, звернення в ломбард стане швидким, вигідним рішенням фінансової проблеми без ризику і обману. На відміну від банків і МФО, він пропонує своєчасну, прозору допомогу при мінімальних вимогах.