ЯК ЗБЕРЕГТИ ЮВЕЛІРНІ ВИРОБИ В ПОДОРОЖІ?

При подорожах будь-яким транспортом як по країні, так і за кордон, настійно рекомендується звернутися в страхову компанію. Менеджери складуть детальний перелік ваших цінностей і застрахують їх на випадок втрати і крадіжки.

Ні в якому разі не здавайте цінності в багаж. Адже іноді валізи губляться авіакомпаніями. Помістіть їх в ручну поклажу.

Якщо крадіжка все ж станеться, знімками кожного предмета ви можете підтвердити своє право на ювелірні вироби і полегшити правоохоронним органам процес їх пошуку. Завчасно сфотографуйте всі цінності.

 

ЯК ЗБЕРЕГТИ ЗОВНІШНІЙ ВАГЛЯД ПРИКРАС?
Багато хто сумнівається, чи брати з собою у відпустку дорогі прикраси не через небезпеку крадіжки, а через ризик пошкодити коштовності при транспортуванні. Деякі хитрощі допоможуть зберегти ювелірні вироби в первісному вигляді:

  • ланцюжка і тонкі браслети помістіть по одному в соломинки для коктейлю, це збереже їх від сплутування;
  • сережки і кільця зберігайте в твердих органайзерах (спеціалізовані, для швейного приладдя або Таблетніци), це захистить ювелірні вироби від деформації;
  • якщо ви перевозите прикраси в м’якій сумочці, то застебніть всі замочки і загорніть кожне в м’яку серветку або тканину, це вбереже їх від подряпин. Можна помістити комплекти в пакетики-зіп (із застібкою);
  • захопіть з собою спеціальні серветки для полірування коштовностей, щоб надати їм ідеальний вид після перевезення.

ПЕРЕВАГИ ЗВЕРНЕННЯ В ЛОМБАРД
Крім збереження прикрас в поїздці, часто хвилює фінансовий аспект при організації відпочинку. Багатьом людям сьогодні потрібні позикові кошти для того, щоб відправитися у відпустку. Рішенням відразу двох завдань буде золото в ломбард. Ви отримаєте необхідну суму для повноцінного відпочинку і будете впевнені, що коштовності прибувають в цілості. Також при виникненні непередбачених витрат, можна швидко отримати гроші під заставу антикваріату.