Акції та Новини мережі

Новорічна АКЦІЯ від мережі ломбардів «Національний»
Встигни стати Партнером мережі ломбардів «Національний» в період  з  15.12.2018  по 15.01.2019 року та отримай роялті 2019 грн цілий рік.

* Деталі акції на партнерських сайті мережі http://consulting-natsionalniy.com.ua/actsii/

28 вересня у місті Львів успішно пройшла щорічна ПАРТНЕРСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ партнерів мережі .

1 день Конференції партнери та організатори обговорили локальні і глобальні тенденції в сферіломбардного бізнесу, перспективи розвитку партнерського бізнесу на українському ринку, нові технологічні рішення і цікаві ідеі у сфері кредитування.

Вітаємо всіх з Масляною — попередницею Великого посту.

Масниця — свято душі і тіла, веселощів і всіляких страв. Так бажаємо вам скуштувати всілякої смакоти і нагулятися про запас — попереду Великий піст. Бажаємо життя вам  добра вам і любові!

З Масницею вас, хорошими гостями, смачними млинцями, зі швидкою весною!

Переваги мікрокредитування

Це досить спірне питання, так як банк і ломбард порівнювати буде не зовсім коректно через абсолютно різну систему кредитування. У кожного варіанту є свої переваги і недоліки. В ломбард йдуть тоді, коли гроші потрібні терміново, тут і зараз. Процес оформлення кредиту під заставу в банку триває значно довше, ніж в ломбарді. Бувають також випадки, коли банки відмовляють у видачі кредитів, чого ніколи не буває в ломбардах.

Кредит, взятий у банку, вимагає обов’язкового погашення, кредит, взятий в ломбарді під заставу, наприклад, золота, може залишитися непогашеним. Але в такому випадку предмет застави буде реалізований. Банки пред’являють ряд вимог до бажаючих отримати кредит: це довідка з місця роботи, певний вік, робочий стаж, наявність реєстрації за місцем проживання і / або перебування, відсутність судимостей, позитивна кредитна історія або її відсутність. У ломбардів же в свою чергу, ці вимоги відсутні. Ломбарди строго дотримуються конфіденційності, гарантують безпеку наданої інформації та нерозголошення персональних даних стороннім особам.В тому числі, слід пам’ятати, що умови кредитування в банках набагато жорсткіше і заплутаніше, ніж в ломбардах.

У будь-якому випадку, обирати вам!

Як переконатися, що ломбард працює законно?

Кожен ломбард вноситься до Державного реєстру фінансових установ. У ломбарді повинен бути куточок споживача, в якому можна ознайомитися з копією виписки або витягу суб’єкта господарювання з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб — підприємців.

У цьому документі, ви знайдете код ЄДРПОУ, за яким здійснивши пошук в Державному реєстрі фінансових установ зможете дізнатися, чи дійсно такий ломбард існує.

У разі відмови співробітників надати вам доступ до куточка споживача або за відсутності там необхідних документів, або ж при відсутності в реєстрі відомостей про такий ломбарді, ви, швидше за все маєте справу з «несумлінними» ломбардами.